55 gadu vecumā šarmantā Lelde Vikmane neglābjami iemīlējusies

55 gadu vecumā šarmantā Lelde Vikmane neglābjami iemīlējusies

Aktrise Lelde Vikmane apmēram mēnesi viesojās savā dzimtajā zemē Latvijā un intervijā žurnālam «Privātā Dzīve» atklāja, ka, divus gadus dzīvojot Parīzē tajā ir neglābjami iemīlējusies, kā arī ir saderinājusies ar draugu.

Lelde Vikmane uz Parīzi pārcēlās pirms diviem gadiem. Tolaik viņa nemaz nebija sapņojusi par Parīzi, tomēr darba apstākļu un drauga dēļ nolēmusi emigrēt.

Intervijā Vikmane atklāja, ka šobrīd ar draugu, kurš ir izteikts francūzis, jau spēj sarunāties ne tikai angļu, bet arī franču valodā. Abi pirms gada saderinājušies.

Rīgā viņa ieradusies lai piedalītos diasporas latviešu pedagogu seminārā, bet Francijā jau gadu strādā par skolotāju un latviešu bērniem tur māca dejas, dziesmas un latviešu valodu.

Vairāk nekā pirms diviem gadiem Lelde zaudēja darbu Latvijā, jo tika pārtraukts līgums ar darba vietu kosmētikas jomā.

Vikmane ilgus gadus bija Nacionālās operas solista Aivara Krancmaņa dzīvesbiedre, bet vēlāk viņas sirds piederēja sabiedrisko attiecību speciālistam Klāvam Radziņam, tomēr nedēļu pirms baltā plīvura baznīcā kāzas pēkšņi tika atceltas.

Leldei Vikmanei ir 55 gadi.

Skaistās Leldes Vikmanes kājas un šarms Rīgas Kinostudijas mākslas filmā “Vajadzīga soliste” – 1984. gads. Astoņdesmitajos gados Lelde Vikmane nesāja Latvijas seksīgākās aktrises godu.

Lelde Vikmane aktrise