Seksīgākā kristiešu dziedātāja Lolija Lieldienās piedāvā jaunu dziesmu

Seksīgākā kristiešu dziedātāja Lolija Lieldienās piedāvā jaunu dziesmu

seksiga dziedataja lolija bikini

Izrādās kristiešu vidū arī ir pikantas un seksīgas dziedātājas, lūk, vienu tādu esam atraduši. Jūs jautāsiet? Kā tad šī pikantā dziedātāja ir nokļuvusi kristiešu vidū? Tātad visu pēc kārtas:

Pikantā dziedātāja, Lolija Sprancmane, sāka ar muzicēšanu glam rock grupas “Kiss of The Dolls” pilotprojektā “Attractive Force” (meiteņu rokgrupa), kur rakstīja dziesmām vārdus un bija vokāliste. Grupa pēc 4 mēnešiem, 4 dziesmām un 1 koncerta beidza pastāvēt.

Mazliet padziedājusi back vocal “Kiss of the dolls” un nolēma iet savu ceļu, jo jau 6 gadus darbojās draudzē un ļoti interesēja garīgie jautājumi un kristietība. Viņas Dievs ir Jēzus Kristus. Viņai ļoti patika slavēšanas mūzika draudzē un arī pamatā amerikas draudžu slavēšanas mūzika ārkārtīgi ieinteresēja. Viņai bija sapnis pašai sākt rakstīt dziesmas. Kopš bērnības viņa rakstījusi dzeju, piedalījusies Jauno autoru seminārā un kopā vismaz 3 grāmatās, kā arī presē publicējusies (kādreizējā “Literatūra un Māksla Latvijā” un reģionālajā presē). Pamēģinājusi rakstīt dziesmu tekstus un vēlāk, paralēli elektriskās ģitārspēles apguvei, sāka radīt arī pirmās dziesmas. Nu jau tās ir vairākas, lai pietiktu vismaz albumam. Viņa savas dziesmas velta Dieva tēmai, jo Viņš ir kardināli mainījis un ietekmējis viņas dzīvi, un tā ir tēma, par ko var visvairāk runāt (Bībelē ir teikts: “No sirds pārpilnības mute runā”). Viņas uzskats ir, ka ir jārunā par labām lietām un tās jāuzsver, tādā veidā meklējot pareizo ceļu.

Ar “Kiss of The Dolls” kopprojekta dziesmu pikantajai dziedātājai bija ļoti labi panākumi Radio MIX FM iknedēļas Top 10, kurā ilgstoši bija 1.vietā un tas viņu motivēja jo drīzāk ierakstīt kādu jaunu dziesmu.

Tad viņa ātri izlēma ierakstīt nekristīgu dziesmu no pasaules (tā saka kristieši), kas visu līdzšinējo dzīvi ir bijusi viņas sirdij gandrīz vistuvākā un viņa to ļoti labi prata, lai gan to oriģinālā izpilda vokālists vīrietis un tā ir dziesma “Black” no ASV grupas “Pearl Jam” repertuāra. Liktenīgās sakritības pēc, dziesmas kaverversijai tika uzfilmēts arī video klips.

Kā nākošā jau sekoja kristīgās rock dziesmas kaverversija no grupas “Planetshakers” ar nosaukumu “Get up!” akustiskā versijā divatā ar čellu.

Tad sekoja darbs pie pirmās oficiālās kristīgās oriģināldziesmas ierakstīšanas. Nupat, nesen bijušajā dzimšanas dienā, kas bija marta beigās, viņa saņēma no studijas dziesmu un tas viņai kļuva par ļoti nozīmīgu notikumu. Dziesma ir latviešu valodā un runā par ļoti svarīgu tēmu, par piedošanu.

Lūk, ko par to saka pati dziedātāja: “Kamēr cilvēks nav piedevis, kam jāpiedod, vienalga, cik senus notikumus, ļoti bieži pat atstumtību un citus pāridarījumus bērnībā, tikmēr viņa sirds ir nocietināta un tajā nevar mājot pilnvērtīga mīlestība. Tās ir kā, važas, kas sasaista cilvēku. Piedot – tas ir priekš paša svarīgi. Lai atmaksā Dievs, kam un ko pēc viņa mēra vajag, bet mūsu pienākums ir parūpēties par sevi un piedot. Pēc tam var runāt par lietām, kas seko tālāk. Un par to arī būs manas turpmākās dziesmas. Mana mīļākā grāmata ir Bībele – tajā ir gan vairāk instrukcijas biznesa veidotājiem, kā jebkurā citā grāmatā, gan vairāk praktiskas un svarīgas zināšanas par filozofiju, politisko zinātni, literatūru un vēsturi un daudzām citām tēmām, vēl vairāk.”

Pikantā dziedātāja beigusi mūzikas skolu vokālo/kora klasi un līdz pat ienākšanai draudzē, dziedājusi dažādos koros, tajā skaitā, studiju laikā Latvijas Kultūras akadēmijas jauniešu korī “Sōla” un bijusi tā soliste.

Šobrīd darbojas divatā ar savu ģitāras pasniedzēju, kuram ir arī sava ierakstu studija un pēc nepieciešamības ir gatava pieaicināt citus mūziķus projekta ietvaros. Par grupu ir domājusi, bet izskatās, ka tas nav viņas ceļš, kaut gan izslēgts variants tas nav pie noteiktas apstākļu sakritības.

Novēlot visiem lasītājiem Priecīgas Lieldienas, Lolija saka:

“Lai ikvienam Latvijā un aiz tās, gaišas Lieldienas! Jēzus ir dzīvs! Man šobrīd galvenais ir rakstīt dziesmas, kamēr vien Dievs mani var izmantot kā instrumentu šim darbam un darīt to tik ilgi, cik Viņš to vēlēsies, cik es būšu Viņam mīļa!”